Jedną z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych rodzajów stymulacji biorących swoje źródło z BDSM jest spanking. Czym on jest? Sztuką dawania podniecających klapsów. Tak, wiele osób używa tej techniki w intuicyjny sposób, nie wiedząc nawet, że ma ona swoją fachową nazwę. Warto korzystać z tego rodzaju stymulacji zarówno jako spontanicznego odruchu w kulminacyjnych momentach podniecenia, jak i zaplanowanej zabawie łóżkowej, wykorzystującej różne akcesoria i scenariusze.

Czym dać klapsa?

Większość osób spontanicznie stosująca technikę spankingu używa do wymierzania klapsów własnej dłoni. Bezwzględnie jest to najbezpieczniejsza dla partnera forma. Odradzamy używanie sprzętów typu paski czy kable, bo łatwo zrobić partnerowi krzywdę, a zamiast podniecającej stymulacji na zawsze zrazić go do takiej aktywności. Tu z pomocą przychodzą różne zabawki BDSM. Najbezpieczniejsze są szerokie packi oraz bicze z grubymi sznurkami z delikatnych materiałów. Przy większej wprawie lub przy potrzebie silniejszej stymulacji warto sięgnąć po bicze, szpicruty czy palcaty.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo gwarantuje wybranie dedykowanych zabawek BDSM, ale przede wszystkim zdrowy rozsądek. Klapsy wymierzamy w miejsca bezpieczne-pośladki i uda, nie robimy tego absolutnie w okolicach nerek i kręgosłupa.

Gadżety do zabaw BDSM można znaleźć tu.